НАШЕ  ДОЗВІЛЛЯ

Семінар – практикум для педагогів “Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція) як ресурс забезпечення міжнародної якості освітнього процесу в ЗДО”.

Гра і спорт – невід’ємна частина виховання та розвитку особистості дошкільника. В нашому дошкільному закладі гра і спорт завжди йдуть поряд. На цьому тижні вихованці старшого дошкільного віку з великим задоволенням під час спортивної розваги “Здорові та завзяті” мали можливість позмагатися в естафетах та показати свої спортивні навички. Всі учасники заходу отримали велике задоволення.

Тренінг для педагогів “Soft skils – компетенції сучасного педагога ЗДО”.

Коляд, коляд, колядниця…..

У нічний казковий час
Рік Новий прийшов до нас,
Він приніс свої вітання
І найкращі побажання –
І людині, і родині,
І матусі-Україні!

Осінь завітала до нас у садок!

Осінь привітала дорослих і діток!

 

ФОТОВЕРНІСАЖ  Запоріжжя – місто відпочинку група №12

ЖИТТЯ ГРУПИ №3 “МАЛЮК”

 Новорічна казка у дитячому садку

Свято унікальне та неповторне, насичене художніми композиціями, піснями, іграми та конкурсами. Святковий настрій дітям та гостям  дарували казкові герої: Снігуронька, Дід Мороз, герої мультфільму “Маша і Ведмідь”, Клоуни, кот Базіліо, ліса Аліса та багато інших ролі яких, майстерно виконували як діти, так і вихователі закладу.  Активно брали  участь у святах  батьки наших вихованців. Із задоволенням та ентузіазмом допомагали у підготовці атрибутів, прикрашенні групи та костюмів дітей.
У нашому садку і зараз панує чудовий настрій та казкова атмосфера. Коридори, групові кімнати та музичний зал дошкільного закладу святково прибрані, в очікуванні новорічного дива.
Щиро вітаємо Вас, дорогі батьки та діти із Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо Вам у Новому році  здоров’я, щастя і тепла, любові та взаємоповаги, щасливих посмішок дітей, родинного затишку, благополуччя Вашим сім’ям.
Веселих Вам свят!

Зима – це казковий час року, який несе за собою відчуття радості, веселощів і очікування дива.