Працівники ДНЗ

Педагогічний колектив нашого дитячого садка це колектив однодумців, талановитих людей, справжніх професіоналів.

Очолює колектив директор Почепа Юлія Володимирівна.

Почепа Юлія Володимирівна Директор закладу дошкільної освіти
Освіта вища
Педагогічний стаж 27 років
Кваліфікаційна категорія “Спеціаліст вищої категорії”
Педагогічне звання “Вихователь – методист”

Організовує методичну роботу з педагогічними працівниками ДНЗ та опікується  освітнім процесом  вихователь-методист

Прасолова Надія Юріївна Вихователь – методист
Освіта вища
Педагогічний стаж 21 рік
Кваліфікаційна категорія “Спеціаліст другої категорії”

    Склад педагогічного колективу: 19 вихователів,  6 вузьких спеціалістів: 2 музичних керівника,  інструктор з фізкультури, практичний психолог, вчитель-дефектолог, керівник гуртка з англійської мови. 

Це працівники, які кожен день турбуються про комфорт і затишок дітей в дитячому садку, уміло їх навчають, розвивають та виховують, відкривають перед ними широкий світ пізнання…

Група №2 “Сонечко” (ранній вік від 1,5 до 2 років)

Вихователі:

Даниленко Ілона Петрівна
Клименко Олена Вікторівна

 

 

 

 

 

 

 

Помічник вихователя:

Бабінцева Віта Вікторівна

Група №3 “Малюк” (ранній вік до 3 років)

Вихователі:

Шевченко Оксана Володимирівна
Грудненко Оксана Генадіївна

 

 

 

 

 

 

 

Помічник вихователя:

Шеремет Оксана Олександрівна

Група №4 “Бджілка” (ранній вік до 3 років)

Вихователі:

Кондратова Алла Григорівна
Пономаренко Марина Григорівна

 

 

 

 

 

 

Помічник вихователя:

Романенкова Ганна Володимирівна

Група №5 “Барвінок” (дошкільний вік)

Вихователь:                                 Помічник вихователя:

Волосенкова Олена Петрівна
Івко Тетяна Сергіївна

 

 

 

 

 

 

 

Група №6 “Пізнайко” (дошкільний вік)

Вихователі:

Мірошниченко Тетяна Миколаївна
Сиротенко Віра Михайлівна

 

 

 

 

 

 

 

 

Помічник вихователя:

Чічкань Олена Володимирівна

Група №7 “Ромашка” (дошкільний вік)

Вихователь:                                                          

Шестакова Наталія Анатоліївна

 

 

 

 

 

 

 

Помічник вихователя

Петровська Олена Вадимівна

Група №8 “Соняшник” (дошкільний вік)

Вихователі:

Кацюба Віта Володимирівна

 

 

 

 

 

 

 

Помічник вихователя:

Данько Вікторія Олександрівна

Група №9 “Калинка” (дошкільний вік)

Вихователі:

Зеленська Маргарита Іванівна
Куватова Яна Сергіївна

 

 

 

 

 

 

 

Помічник вихователя:

Журавльова Інна Едуардівна

Група №10 “Теремок”(дошкільний вік)

Вихователі:

Капітан Тетяна Олександрівна
Полупан Тетяна Миколаївна

 

 

 

 

 

 

Помічник вихователя:

Лебедєва Наталія Миколаївна

Спеціальна група №11 “Метелик” (для дітей з порушенням зору)

Вихователь:                        Помічник вихователя:

 

 

 

 

 

 

 

Спеціальна група №12 “Дзвіночок” (для дітей з порушенням зору)

Вихователі:

Плахова Юлія Анатоліївна
Щербина Ольга Анатоліївна

 

 

 

 

 

 

 

Помічник вихователя:

Сластін Людмила Леонідівна

Вузькі спеціалісти:

Коновалова Наталія Андріївна вчитель – дефектолог
 Освіта вища
 Стаж роботи  25 років
 Кваліфікаційна категорія  спеціаліст першої категорії

 Годз Олена Анатоліївна  керівник гуртка
 Освіта вища
 Стаж роботи  28 років
 Кваліфікаційна категорія  спеціаліст

 Чуйкова Світлана Миколаївна  музичний керівник
 Освіта  середньо-спеціальна
 Стаж роботи  20 років
 Кваліфікаційна категорія  спеціаліст

 Сотниченко Алла Олександрівна музичний керівник
 Освіта вища
 Педагогічний стаж  47 років
 Кваліфікаційна категорія  спеціаліст вищої категорії

 Журавська Анастасія Миколаївна інструктор з фізичного виховання
 Освіта вища
 Педагогічний стаж 3 роки
 Кваліфікаційна категорія спеціаліст

Лікарь-офтальмолог

Сіроїжко Людмила Миколаївна

Ст. медична сестра          медична сестра з дієт. харчування

Іолоп Вікторія Сергіївна
Рець Тетяна Вікторівна

 

 

 

 

 

 

 

Діловод                                              Завгосп

Демчук Ірина Леонідівна
Квас Наталія Дмитрівна

 

 

 

 

 

 

 

Двірник                                         Каштелянка

Ященко Олександр Олексійович
Сластен Надія Олександрівна

 

 

 

 

 

 

 

Машиніст із прання та ремонту спецодягу

Логінова Ніна Вільємна
Коваленко Інна Іванівна

 

 

 

 

 

 

Прибиральник службових приміщень

Прохновська Альбіна Сергіївна

Працівники харчоблоку

Колосок Анастасія Василівна – шеф-кухар

Аркуша Світлана Миколаївна – кухар

Кулагіна І.В. та Райкіна Т.В. – підсобні робітники

Міщенко Надія Володимирівна  – комірник

Наявність вакантних посад